https://mc.yandex.ru/watch/38300785">https://mc.yandex.ru/watch/38300785">https://mc.yandex.ru/watch/38300785" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />

Доброго дня шановні відвідувачі! Дякуємо Вам за відвідування нашого інтернет-магазину "Queen charm". Наш магазин допоможе вибрати сукню вашої мрії. Вашій увазі пропонуються сукні в роздріб і оптом безпосередньо від вїдомих фабрик України останніх колекцій  Ми раді довгостроковому співробітництву з весільними салонами і з кожної нареченою, яка шукає свою сукню. Ціни на весільні та вечірні сукні на сайтї вказані роздрібні, для того щоб отримати оптові ціни, потрібно пройти процедуру реєстрації.

          Дорогі імпортні тканини, велика кількість ексклюзивних мережив провідних виробників, багато ручної роботи і демократичні ціни на всі позиції модельного ряду.

           Сьогодні немає жодного  секрету , що покупка в інтернет-магазині може Вам обійтися набагато дешевше, ніж в звичайному весільному салоні. І це не якісь хитрощі, це об'єктивний факт. Компанії не потрібно витрачати кошти на покупку або оренду торгових приміщень, утримувати штат продавців-консультантів і іншого обслуговуючого персоналу, оплачувати всі можливі внески та інші обов'язкові і не дуже платежі та сбори. Все це істотно скорочує розмір націнки на товар. А значить і кінцева ціна для покупця стає цікавішою.

           Інтернет-магазин "Queen charm" пропонує своїм нареченим:

-замовити- весільну або вечірню сукню в роздріб з каталогів представлених на нашому сайті.

 -индивїдуально пошити весільну сукню по фото з будь-якого каталогу .Ви можете замовити у нас копію практично будь-якої сукнi.

 -замовити  сукні оптом від 2 одиниць весільних та 3 оди.ницi вечірніх суконь для жителів України, для жителів інших країн опт від 3 весільних та 5 вечірніх суконь.

  -замовити фати та інші аксесуари з каталогу тільки оптом від 10 одиниць.

               Вартість і терміни  обговорюються з менеджером в телефонному режимі або електронною поштою.

 

  Ціни на сукні Вас приємно здивують .Для постійних клієнтів є система знижок.

  Ми налаштовані виконати всі ваші рекомендації та побажання!