https://mc.yandex.ru/watch/38300785">https://mc.yandex.ru/watch/38300785">https://mc.yandex.ru/watch/38300785" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />

Нявнiсть шлейфу 

Показ: 1 - 12 з 267
Показані 1 - 12 із 267 пунктів

Весільні сукні зі шлейфом - тренд сезону нинішнього року

Перш ніж купити весільне вбрання для урочистої церемонії, будь-яка дівчина вивчає існуючі пропозиції. Наречена бере до уваги багато параметрів, і не завжди в першу чергу це ціна. Найчастіше вона дивиться на фасон. У більшості випадків вибір падає на весільні сукні зі шлейфом. І це зрозуміло! Побачивши такого розкішного вбрання люди асоціюють його з королівським. А яка дівчина не хоче хоч раз відчути себе монаршої особливої?

Особливості вибору сукні

Перш ніж зупинитися на єдиному варіанті, варто переглянути весь каталог. Справа в тому, що в інтернет-магазині «Queen-charm» представлені моделі в різних колірних рішеннях і фасонах. Серед дійсно широкого асортименту ви напевно знайдете підходяще плаття. Наряд зі шлейфом, як правило, подобається неординарним особам. Крім того, подібний фасон здатний приховати можливі недоліки у фігурі.

У нас за невисокою вартістю ви можете замовити сукню будь-якого стилю. Залежно від довжини шлейфа, існують варіанти:

футуристичні;
класичні;
екстравагантні.
Для їх пошиття використовуються різні техніки і фасони. Залежно від довжини шлейфа, також можна виділити наступні види весільних суконь:

Наряд з довгим шлейфом. У нашій країні він не дуже популярний. Існує думка, що весільну сукню зі шлейфом, як у королеви, громіздке і важке. Але це не завжди так. Втім, існують компромісні рішення. Наприклад, можна придбати сукню зі знімним шлейфом або ж купити кілька нарядів. Одне з них буде призначений для урочистої частини, а друге - для весільних гулянь. Також існує відносно новий варіант - шлейф із зав'язками, які допомагають скоротити довжину сукні.
Весільне вбрання з коротким шлейфом. Цей фасон зараз вкрай популярний. Крім того, довжина і крій спідниці ніяким чином не регламентовані. Це може бути:
спідниця-тюльпан;
спідниця олівець;
спідниця змінної довжини або ж пишна.
Фасон шлейфу теж змінюється за рахунок воланів, пишних фалд або прямий прозорої спідниці.

Весільні сукні різного фасону, які коштують недорого, широко представлені в інтернет-магазині «Queen-charm». Доставка нарядів здійснюється в будь-яке місто України (Одеси, Дніпро, Харків, Львів, Київ, Чернівці та інш.) Поштою або за допомогою кур'єрів. Саме у нас можна дешево придбати комфортне плаття, яке зробить наречену ще більш красивою і чарівною на власному святі.